برندگان نهایی مسابقه گلوبال گیم‌جم بازی‌های سبک Roll and Write اعلام شدند و با افتخار به اطلاعتان می‌رسانیم که ۳ بازی از ایران در فهرست بازی‌های تقدیر‌شده‌ی این رویداد قرار دارد. در ادامه به معرفی بردگیم‌های برنده و تقدیرشده می‌پردازیم.


اگر پیگیر مطالب سایت ما بوده‌باشید در جریان هستید که در یکی دوماه اخیر بخشی از مقاله‌های ما به معرفی بازی‌های سبک «تاس بریز و بنویس» مربوط بوده و تلاش داشتیم تا در این سری مطالب علاقمندان طراحی برد گیم را با این سبک آشنا کنیم.

هدف ما آماده کردن گیم‌دیزاینرها برای شرکت در مسابقه‌ی یک هفته‌ایِ گلوبال گیم‌جم بود. این مسابقه که در شهریورماه و با محوریت طراحی بازی رومیزی در سبک Roll and Write و با موضوعیت «پاییز» برگزار شد را به تفصیل اینجا معرفی کرده‌ایم و از علاقمندان طراحی بازی برای شرکت در مسابقه دعوت به عمل آوردیم.

برندگان این مسابقه در حالی اعلام شدند که ۵۶ طرح برای این مسابقه ارسال شده‌بود. ۳ طرح به عنوان برندگان اصلی و یک طرح نیز به عنوان برنده‌ی جایزه‌ی خلاقیت انتخاب شده‌است که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم. صفحه اصلی نتایج مسابقه و فهرست کامل برندگان را می‌توانید در این پیوند ببینید.

 

برنده اول؛ Candy Craze

طراح Theo Strempel

دانلود نسخه‌ی چاپی بازی

 

برنده دوم؛ Rake and Roll

طراح David Abelson

دانلود نسخه‌ی چاپی بازی

 

برنده سوم؛ Rolling Orchards

طراح Robert Edwards

دانلود نسخه‌ی چاپی بازی

 

برنده جایزه خلاقیت؛ Patch

طراح Lora and Nora Peterson

 

و در ادامه ۳ بازی ایرانی که در بخش تقدیرشدگان آمده‌اند:

بازی Autumn Tree

طراح: نیما مسقدی

دانلود نسخه‌ی چاپی بازی

 

بازی Fthinopro

طراح: ترانه مهدی‌بهشت

دانلود نسخه‌ی چاپی بازی

 

بازی Three Trees

طراح: محمدرضا رستمیانی

دانلود نسخه‌ی چاپی بازی

 

ضمن تبریک به تقدیرشدگان این مسابقه، از آنها دعوت می‌کنیم تا در صورت تمایل مقاله‌ای برای معرفی و آموزش بازی خودشان برای ما ایمیل کنند تا با خوانندگان به اشتراک بگذاریم.

در پایان امیدواریم تا با مشارکت بیشتر علاقمندان طراحی بردگیم ایران در این قبیل مسابقات، شاهد موفقیت‌های دیگری در این زمینه باشیم.

عاشق بردگیم هستم و اعتقاد دارم بازی برای همه است!

پس یک ماموریت دارم: گسترش علاقمندان بازی‌های رومیزی!