رومیز لوگو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پنیک لب

شما دانشمندانی هستید که آمیبی از آزمایشگاه شما فرار کرده حال باید هرطور که شده آمیب فراری را پیدا کنید اما پیدا کردن آمیب کار راحتی نیست باید از دریچه های هوا و همچنین اتاق های دگردیسی مختلفی عبور کرده تا آمیب را پیدا کنید حواستان باشد!!! آمیب فراری میتواند رنگ و شکل و طرح خود را در اتاق های دگردیسی عوض کند.
هر بازیکن در نوبتش با ریختن 4 تاس به صورت همزمان مشخص میکند که آمیب فراری از کدام آزمایشگاه و در چه جهتی فرار کرده و چه رنگ و شکل و طرحی دارد و بعد همه بازیکنان همزمان به دنبال آمیب فراری می گردند در این بین ممکن است آمیب فراری از دریچه های هوا عبور کرده و از دریچه هوای بعدی خارج شود همچنین با عبور از اتاق های دگردیسی رنگ , شکل یا طرح خود را عوض کند شما باید به دنبال آمیبی با آخرین تغییرات ایجاد شده بگردید. دانشمندی که زودتر از بقیه آمیب فراری را پیدا کند و به آن اشاره کند امتیاز آن دور بازی را دریافت میکند. هدف کسب بیشترین امتیاز است
بازی Panic Lab یک بازی ساده , مهمانی و خانوادگی است که توسط طراح محبوب آقای Dominique Ehrhard طراحی شده و در سال 2012 عرضه شده است. طراح هنری این بازی آقای مکسیم سیر است . Panic Lab در سطح جهانی برنده و نامزد جوایزی بوده است . این بازی در ایران به نام Panic Lab و توسط شرکت ((سرزمین ذهن زیبا)) تحت لایسنس کمپانی Gigamic فرانسه تولید و بازنشر شده است.
این بازی به صورت بازی همزمان بوده و مکانیک های آن ریختن تاس , حافظه و الگو شناسی است.

نقد و بررسی

نقدها منعکس کننده‌ی نظر نویسنده‌ی آن هستند، نه سایت رومیز!

اینجا می‌توانید نقد و بررسی‌های دیگر کاربران را مطالعه کنید. هر بررسی ممکن است به تجربه، آموزش، کیفیت و یا ترکیبی از چند ویژگی بازی مربوط باشد. با مشاهده‌ی عنوان هر کدام می‌توانید به محتوای آن پی ببرید.

همچنین می‌تونید با لایک کردن مطالبی که به نظرتان مفید است به نویسنده‌ی آن انگیزه فعالیت بیشتری بدهید.

اگر مطلبی را غیر مفید یا غیر واقعی تشخیص دادید می‌توانید آن را دیس‌لایک کنید. لطفا در استفاده از دیس‌لایک، جانب انصاف را رعایت کنید.

اگر این بازی را تجربه کرده‌اید می‌توانید نقد و بررسی خودتان را بنویسید. کافی است به بخش پایینی این صفحه بروید و آن را ثبت کنید. اگر برای اولین بار است که قصد دارید نقدی بنویسید حتما ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به نوشتن نقد پیدا کنید.

نکات مهم

  • لطفا در نقد خود از ادبیات دوستانه، مشوق، مثبت و شایسته استفاده کنید. 
  • اگر تجربه‌ی ناخوشایندی از بازی دارید، آن را با آرامش و احترام و به دور از توهین و کینه منعکس کنید.
  • در صورت وجود هرگونه نظر توهین‌آمیز، بی‌ادبانه و ناشایست در مورد دیگران مطلب تایید نمی‌شود.
  • در صورت وجود هرگونه توهین نسبت به نژاد، جنسیت، مذهب، ناتوانی، گرایش، زبان و ظاهر افراد مطلب تایید نمی‌شود.

ادمین‌های سایت مجاز به حذف هر مطلبی که به نظرشان با این قوانین ضدیت داشته باشد می‌باشند.

{{ reviewsOverall }} / 5 امتیاز شما (0 نقد)
گیم‌پلی0
زیبایی0
کیفیت0
نقد و بررسی شما برای نقد کردن، وارد شوید
مرتب‌سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می‌نویسد.

User Avatar User Avatar
نقد برتر
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
لینک کوتاه