رومیز لوگو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کهنه سرباز

در این بازی همکاری جمعی بازیکنان می بایست تمام تلاششان را بکنند تا در بحبوحه جنگ جهانی اول درون گوال ها و سنگرهایشان زنده از مهلکه بیرون بیایند. در این بازی یا همه برنده و یا همه بازنده خواهند بود. در هر دور از بازی، رهبر تیم انتخاب میکند که هر بازیکن چند کارت بکشد. سپس، بازیکنان می بایست یا کارتی از دستشان بازی کنند یا از ماموریت سرباز عقب نشینی کنند. هر کارت یا نشانگر تهدید آنها (مثل شرایط آب و هوایی و گلوله خمپاره) یا خصوصیات شخصیتی منفی (مثل ترسیده یا عقده ای) برای تیم می باشد. در پایان دور، کارت های بیشتری به دسته کارت های وسط اضافه می شود. بازی تنها در حالتی به اتمام می رسد که بازیکنان توانسته باشند قبل از اتمام زمان، تمام کارت های دسته وسط و کارت های دستشان را خالی کنند. اگر یک تهدید به تعداد زیادی رو شود، تیم در انجام ماموریت خود شکست خورده است. کل تیم باید کارت های تهدیدشان را به گونه ای بازی کنند که باعث ایجاد پیشرفت شود. با توجه به اینکه اطلاعات کارت های در دست بازیکنان برای دیگران مخفی است، به انجام رسانیدن این عمل کار دشواری است. بازی در دسته تماتیک قرار دارد و مکانیزم های اصلی آن همکاری جمعی، هند منجمنت و محدودیت ارتباطات (communication limits) می باشد.

نقد و بررسی

نقدها منعکس کننده‌ی نظر نویسنده‌ی آن هستند، نه سایت رومیز!

اینجا می‌توانید نقد و بررسی‌های دیگر کاربران را مطالعه کنید. هر بررسی ممکن است به تجربه، آموزش، کیفیت و یا ترکیبی از چند ویژگی بازی مربوط باشد. با مشاهده‌ی عنوان هر کدام می‌توانید به محتوای آن پی ببرید.

همچنین می‌تونید با لایک کردن مطالبی که به نظرتان مفید است به نویسنده‌ی آن انگیزه فعالیت بیشتری بدهید.

اگر مطلبی را غیر مفید یا غیر واقعی تشخیص دادید می‌توانید آن را دیس‌لایک کنید. لطفا در استفاده از دیس‌لایک، جانب انصاف را رعایت کنید.

اگر این بازی را تجربه کرده‌اید می‌توانید نقد و بررسی خودتان را بنویسید. کافی است به بخش پایینی این صفحه بروید و آن را ثبت کنید. اگر برای اولین بار است که قصد دارید نقدی بنویسید حتما ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به نوشتن نقد پیدا کنید.

نکات مهم

  • لطفا در نقد خود از ادبیات دوستانه، مشوق، مثبت و شایسته استفاده کنید. 
  • اگر تجربه‌ی ناخوشایندی از بازی دارید، آن را با آرامش و احترام و به دور از توهین و کینه منعکس کنید.
  • در صورت وجود هرگونه نظر توهین‌آمیز، بی‌ادبانه و ناشایست در مورد دیگران مطلب تایید نمی‌شود.
  • در صورت وجود هرگونه توهین نسبت به نژاد، جنسیت، مذهب، ناتوانی، گرایش، زبان و ظاهر افراد مطلب تایید نمی‌شود.

ادمین‌های سایت مجاز به حذف هر مطلبی که به نظرشان با این قوانین ضدیت داشته باشد می‌باشند.

{{ reviewsOverall }} / 5 امتیاز شما (1 نقد)
گیم‌پلی3.5
زیبایی5
کیفیت4
نقد و بررسی شما برای نقد کردن، وارد شوید
مرتب‌سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می‌نویسد.

User Avatar User Avatar
نقد برتر
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
لینک کوتاه