رومیز لوگو
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شش قلو

در بازی 6نیمت هدف داشتن کمترین امتیاز ممکن هست. 104 کارت (از شماره 1 تا 104) وجود دارد که همه انها را بر زده و 4 کارت به عنوان سر ردیف در 4 ردیف قرار داده می شوند. سپس به هر بازیکن 10 کارت داده شده و همه آنها یکی از کارت های دست خودشان را همزمان بازی میکنند. این کارت های رو شده باید به ترتیب از کوچک به بزرگ در یکی از ردیف ها نشسته شوند. شرط جای گرفتن در یکی از 4 ردیف این خواهد بود که از آخرین کارت ردیف بزرگ تر باشند. در صورتی که بازیکن ششمین کارت را در ردیفی قرار دهد، کل 5 کارت قبلی موجود در ردیف را به دسته امتیازات خود انتقال میدهد. هر کارت در کنار عدد مخصوص به خود، دارای امتیازی جداگانه است که به صورت تعدادی کله گاو روی کارت کشیده می باشد. بعد از پایان ده دور بازی، امتیازات بازیکنان شمرده شده و هر کس که کمترین امتیاز را آورده بود برنده اعلام میشود. (در مدل های مختلف تولید شده ماکزیمم امتیاز پایان دادن به بازی تفاوت دارد). بازی در دسته خانودگی و به شدت دورهمی(!) قرار دارد و مکانیزم های اصلی آن مدیریت کارت ها (هند منجمنت) و انتخاب همزمان عمل (simultaneous action selection) می باشد.

نقد و بررسی

نقدها منعکس کننده‌ی نظر نویسنده‌ی آن هستند، نه سایت رومیز!

اینجا می‌توانید نقد و بررسی‌های دیگر کاربران را مطالعه کنید. هر بررسی ممکن است به تجربه، آموزش، کیفیت و یا ترکیبی از چند ویژگی بازی مربوط باشد. با مشاهده‌ی عنوان هر کدام می‌توانید به محتوای آن پی ببرید.

همچنین می‌تونید با لایک کردن مطالبی که به نظرتان مفید است به نویسنده‌ی آن انگیزه فعالیت بیشتری بدهید.

اگر مطلبی را غیر مفید یا غیر واقعی تشخیص دادید می‌توانید آن را دیس‌لایک کنید. لطفا در استفاده از دیس‌لایک، جانب انصاف را رعایت کنید.

اگر این بازی را تجربه کرده‌اید می‌توانید نقد و بررسی خودتان را بنویسید. کافی است به بخش پایینی این صفحه بروید و آن را ثبت کنید. اگر برای اولین بار است که قصد دارید نقدی بنویسید حتما ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به نوشتن نقد پیدا کنید.

نکات مهم

  • لطفا در نقد خود از ادبیات دوستانه، مشوق، مثبت و شایسته استفاده کنید. 
  • اگر تجربه‌ی ناخوشایندی از بازی دارید، آن را با آرامش و احترام و به دور از توهین و کینه منعکس کنید.
  • در صورت وجود هرگونه نظر توهین‌آمیز، بی‌ادبانه و ناشایست در مورد دیگران مطلب تایید نمی‌شود.
  • در صورت وجود هرگونه توهین نسبت به نژاد، جنسیت، مذهب، ناتوانی، گرایش، زبان و ظاهر افراد مطلب تایید نمی‌شود.

ادمین‌های سایت مجاز به حذف هر مطلبی که به نظرشان با این قوانین ضدیت داشته باشد می‌باشند.

{{ reviewsOverall }} / 5 امتیاز شما (0 نقد)
گیم‌پلی0
زیبایی0
کیفیت0
نقد و بررسی شما برای نقد کردن، وارد شوید
مرتب‌سازی بر اساس:

اولین نفری باشید که نقد و بررسی می‌نویسد.

User Avatar User Avatar
نقد برتر
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
لینک کوتاه