تیم خوش‌فکر زومجی علاقه‌ی خاصی به بردگیم و بازی فکری دارند. ما هم بارها مقالاتشون در مورد بازی رومیزی را در شبکه‌های اجتماعی خودمون بازنشر کردیم. این علاقه مشترک سبب شد که در دوران فعالیت رومیز با هم همکاری داشته باشیم از جمله حضور در برنامه‌ی زوم‌کست زومجی که قسمت‌های قبلش رو می‌تونید اینجا و اینجا ببینید.

حالا در قسمت جدید این برنامه من و نادر امرائی، به بهانه فیلم‌های ابرقهرمانی که این مدت اکران شده، در مورد برد گیم‌هایی صحبت می‌کنیم که بر اساس شخصیت‌های کمیک مارول Marvel‌ یا دی‌سی DC ساخته شده‌اند.

در ابتدا از دو بازی کارتی در سبک Deck Building میگیم: Legendary: A Marvel Deck Building Game و DC Comics: Deck Building Game که اولی یک بازی کارتی همکاری و دومی یک بازی دونفره‌ی رقابتی است. پیشنهاد می‌کنم حتما این مقاله در مورد سبک Deck Building رو بخونید تا بیشتر با این مدل بازی‌ها آشنا بشید.

در ادامه هم از دو بازی تاسی میگیم که برای مارول و دی‌سی عرضه شده و هر دو عنوان Dice Masters داره، و علاقمندان رو تشویق به خرید تاس‌های بیشتر و خفن‌تر می‌کنه!

بعد از اون سراغ دو برد گیم اساسی در این خانواده می‌ریم: بازی Batman: Gotham Chronicles که قبلا اینجا معرفیش کرده‌بودیم (و تبدیل شده‌ی بازی Conan مشهوره که بازی شماره یک سال گذشته‌ی من هم بود) و در برابرش بردگیم Hellboy رو معرفی می‌کنیم.

و در نهایت به آخرین بازی در این خانواده که بر اساس آخرین فیلم اکران شده (یعنی Avengers: Infinity War) ساخته شده به نام Thanos Rising که مکانیزم‌های جالبی در گیم‌پلی داره وحتما جداگانه در یک مقاله در موردش توضیح میدیم.

با تشکر ویژه از اعضای دوست‌داشتنی زومجی شما رو به دیدن این زوم‌کست دعوت می‌کنم.

دانلود ویدیو از آپارات  | دانلود ویدیو از یوتیوب

شما دوست دارین زوم‌کست بعدی به چه بردگیم‌هایی بپردازیم؟ پیشنهاداتتون رو به ما بگین.

عاشق بردگیم هستم و اعتقاد دارم بازی برای همه است!

پس یک ماموریت دارم: گسترش علاقمندان بازی‌های رومیزی!