مدل موی خرس‌های گریزلی یوکان

نسخه چاپی بازی Yukon Salon

دسته وسیعی از بازی‌های رومیزی و دور همی که بازی می‌کنیم، می‌رن سراغ موضوعیت‌ها و تم‌های عجیب و غریب و هیجان انگیزی که به مخیله‌مون هم نمی‌رسه. این یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این سرگرمیه فوق‌العادست که من شخصا ازش لذت می‌برم. درسته که می‌شه تو بازی‌های عظیم‌الجسه‌ای مثل Starwars Rebellion و ‌Blood Rage نقش قهرمان‌های داستان‌های تخیلی و اسطوره‌ای رو بازی کرد و برای دقایقی از زندگی‌ کم اتفاق و روزمره فاصله گرفت، ولی خب بعضی اوقات هم غرق شدن توی خواب‌های پریشونی که تمام مدت روی مرز بین کابوس و رویا حرکت می‌کنن هم لذت خاص خودش رو داره.

تو بازی Yukon Salon شما نقش یک سلمون (کسی که در سلمونی کار می‌کنه/  آرایشگر) اهل یوکان رو بازی می‌کنین که سعی می‌کنه با ایده‌های جدیدی که داره، چهره تازه و به‌روزی رو برای مشتری‌هاش درست کنه. اول قبل از اینکه Yukon رو سرچ کنین براتون بگم که یوکان یک منطقه خیلی سرد و جنگلی در شمال غرب کاناداست :)‌ حالا مشتری‌های شما کیا هستن؟ اصلا تو منطقه یوکان کی پیدا می‌شه بیاد سراغ آرایشگر؟

 

 

مشتری‌های شما یک سری چوپ‌بُر (یا بقول یوکانی‌های لامبرجک) و یک مشت خرس گریزلی هستن. بعله خرس گریزلی! مشتری‌ها میان و شما باید از کارت‌های مُد ای که دارین برای چوب‌بُر ها مدل ریش درست کنین و یا برای خرس‌ها مدل مو… خیلی قابل توصیف نیست و شاید بهتر باشه خودتون یه نگاهی بهش بندازین.

این بازی توی کیک‌استارتر دنبال حمایت مردمی ۵۰۰۰ دلاری بوده، ولی خب فقط من نیستم که رویای مدل دادن به موی گریزلی‌ها شب و روزم رو سیاه کرده. این پروژه نهایتا هجده‌هزار دلار حمایت شده.

دانلود نسخه قابل چاپ از گوگل درایو / دراپ باکس

نظرات

3 نظر برای ”مدل موی خرس‌های گریزلی یوکان“

ممنون. راستی رومیزشو کی ادامه پیدا می کنه؟

رضا ۱۶م اسفند ماه ۱۳۹۵ پاسخ

آهان. که اینطور. اون موقع که خیلی دیره!

رضا ۶م فروردین ماه ۱۳۹۶ پاسخ

سبک جالب و متفاوتی بود
ممنون

حمید نصیری ۱۸م اسفند ماه ۱۳۹۵ پاسخ

نظر شما؟