رومیز ۳ ساله شد!

سه سال پیش ما از خودمون پرسیدیم «بردگیم‌ها که اینننننننقدر باحالن! پس چرا توی ایران کسی نمی‌شناسه و انقدر مهجورن!» پس یک سایت راه انداختیم و شروع کردیم به گسترش فرهنگ بازی‌های رومیزی و دورهمی و بردگیم‌ها. هرکاری که می‌توانستیم و بلد بودیم هم انجام دادیم: مقاله نوشتیم، بازی معرفی کردیم، آموزش دادیم، ترجمه کردیم، مصاحبه کردیم، مسابقه برگزار کردیم، رویداد روز جهانی برگزار کردیم، ویدیو ساختیم، گزارش تهیه کردیم، خبررسانی کردیم و …!

و حالا در کشورمون بیش از ۴۰ کافه بازی وجود داره، بیش از ۳۰۰ عنوان خوب جهانی وارد شده، بیش از ۲۰ گروه به کار برگزاری رویدادهای بازی مشغولن و حجم تولید و نشر بازی های داخلی ۵ برابر شده!

برای ادامه‌ی راه رومیز ایده‌های زیادی داریم. خیلی زیاد! ولی از اونجایی که تولید محتوا کار سخت و زمان‌بریه (و خیلی وقت‌ها هزینه‌بر) نمی‌تونیم به تمام ایده‌ها و برنامه‌ها برسیم. پس همیشه سعی می‌کنیم ایده‌ای رو انتخاب کنیم که بدونیم در زمان محدودمون می‌تونیم به بهترین شکل انجامش بدیم. نتیجه اینکه از بین تمام ایده‌ها برای سال جدید، ۲ تا رو انتخاب کردیم که در این ویدیو معرفی‌شون می‌کنیم. هردوی این خبرها به نوعی روی شکل فعالیت رومیز اثر میذارن که توضیح کامل‌تر و مفصل‌ترش رو موکول به هفته‌های آتی می‌کنم.

تماشای ویدیو در آپارات | تماشای ویدیو در یوتیوب

امیدواریم در سال بعد هم کنارمون باشین و به ما در گسترش تعداد علاقمندان این سرگرمی بی نظیر کمک کنید تا

از با هم بودن بیشتر لذت ببریم!

نویسنده و طراح بازی