همان طور که پیش از این وعده داده بودیم، رویداد «پلی تست» روز جمعه مورخ 20 اسفند ساعت 15 الی 19 در «کافه برد» برگزار خواهد شد.

تمامی دوستانی که «پروتوتایپ» (نسخه اولیه) بردگیم خودشان را در روز برگزاری به همراه دارند، می‌توانند در رویداد پلی تست شرکت کرده و  از داوران مسابقه بازخورد اولیه بگیرند.

برای ثبت نام در رویداد پلی تست، تنها کافی است اطلاعات زیر را به ایمیل roomizdesigncontest@gmail.com ارسال نمایید:

– اطلاعات تماس شامل نام و نام خانوادگی و شماره موبایل

– تعداد شرکت کنندگان

– تعداد بازی‌ها

نکات

– شرکت در رویداد پلی تست الزامی نیست ولی در صورتی که امکانش رو دارید، قویاً پیشنهاد میشه.

– برای شرکت در رویداد پلی تست نیازی نیست که «سل شیت» (Sell Sheet) بازی را ارسال کرده باشید. (صد البته که برای شرکت در خود مسابقه می‌بایست تا پایان زمان مقرر سل شیت را ارسال کنید.)

– به دلیل کمبود جا لطفاً در روز برگزاری رویداد تنها طراحان بازی به همراه پروتوتایپ در رویداد شرکت کنند و از آوردن همراه اجتناب کنید.

– تا پایان وقت اداری پنج شنبه مورخ 19 اسفند، سانس مورد نظر در جواب به ایمیل شما ارسال خواهد شد. توضیح این که برای هماهنگی هر چه بیشتر، رویداد در دو سانس 15-17 و 17-19 برگزار خواهد شد.

لطفاً حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه مورخ 18 اسفند اطلاعات فوق الذکر را ایمیل کنید.

 

بی‌صبرانه منتظر بازی‌های شما هستیم 🙂

 

آدرس کافه برد: تهران – خیابان مطهری (تخت طاووس سابق) – خیابان سلیمان خاطر (امیر اتابک سابق) – کوچه گلزار – پلاک 6

صفحه کافه برد در سایت فوراسکوئر

آغاز آشنایی‌اش با دنیای بازی‌های رومیزی از زمانی شروع میشه که روی بازی‌های استراتژیک آنلاین کار می‌کرده. دورانی که «تراوین» در اوج محبوبیت خودش بوده. در مصاحبه‌ای طراح بازی تراوین منبع الهام خودش رو بازی «کاتان» اعلام می‌کنه. سوال پیش میاد که کاتان دیگر چیست و مگه جز مونوپولی و ریسک بازی فکری دیگری هم داریم؟ همین سوال به ظاهر ساده، سرگرمی و بلکه هم زندگی‌اش رو یکسره تغییر میده…