انتشار نسخه دیجیتال بردگیم «میستریوم»

ترکیبی از بازی سرنخ و استوژیت

Mysterium بردگیمی در اصل لهستانی که حدوداً دو سال پیش – حتی زمانی که نسخه انگلیسیش هنوز در دسترس نبود – کلی سر و صدا به پا کرد. حالا بعد از گذشت یک سال از انتشار ترجمه انگلیسی بردگیم، نسخه دیجیتال بازی هم منتشر شده.

میستریوم یه بازی به سبک کوآپ یا همکاریه به این معنی که یا همه با هم برنده میشن یا میبازن. یکی از بازیکنا نقش روح مقتول رو بازی میکنه. این بازیکن نمیتونه با دیگران حرف بزنه یا چت کنه. «روح» به خواب دیگر بازیکنا میاد و تصاویری (کارت‌هایی) بهشون نشون میده که درواقع سرنخ‌هایی هستن که اونا رو به سمت هویت قاتل، محل وقوع قتل و آلت قتاله راهنمایی میکنه. دیگر بازیکنا هم کارآگاهانی هستن که سعی میکنن معمای قتل رو حل کنن. این بازیکنا میتونن – یا بهتره بگیم می‌بایست – با هم مشورت کنن.

Mysterium Card Artwork

نمونه‌ای از تصویرسازی منحصر به فرد بازی. تصاویر بیشتر را در اینستاگرام رومیز ببینید.

در نسخه دیجیتال بردگیم (اندروید، آی او اس، ویندوز)، تا هفت نفر به صورت آنلاین میتونن با هم بازی کنن. علاوه بر این امکان بازی تک‌نفره با هوش مصنوعی رو هم داره. در عین حال در کمپین داستانی بازی  میتونید با پیشینه‌ی هر کدوم از کارآگاهان بیشتر آشنا بشید. جدا از اینا بسته‌های الحاقی بازی اصلی هم برای خرید وجود داره.

نظرات

یک نظر برای ”انتشار نسخه دیجیتال بردگیم «میستریوم»“

خیلی خوب بود. ممنون از این پستتون

خواننده ۱۸م بهمن ماه ۱۳۹۵ پاسخ

نظر شما؟