کافه بُرد؛ تولد دوباره

نامه سرگشاده به ۲۱ ماه دوستی‌های کافه بُرد

«کافه برد از اردیبهشت ۹۴ شروع به کار کرد و تو همین زمان کوتاه تونست خیلی‌ها رو با بازی‌های رومیزی آشنا کنه. با یه قفسه که ۳۰ تا بازی توش بود شروع کردیم و روز آخر بیشتر از ۱۲۰ تا بازی داشتیم. لحظه‌ای که شروع به کار کردیم هیچ منبعی برای ویژگی‌های این شغل وجود نداشت و مجبور شدیم خودمون چهارچوب‌های کار رو بوجود بیاریم. تجمع علاقه‌مندان بازی‌های رومیزی هم در کافه برد بی‌تاثیر نبود و باعث بوجود آمدن و رشد گروه‌های کوچک و بزرگ زیادی شد. خب فکر کنم به اندازه کافی خودشیفتگی کردم نه؟

ولی خب بیکار نشستن و راکد موندن هم کار درستی نیست! وقتش بود که یه تکونی به خودمون بدیم و شرایطمون رو بهتر کنیم. به این نتیجه رسیدیم که همه چیز رو بکوبیم و از اول شروع کنیم. سوپر ماریو یادتونه؟ وقتی یک دور بازی رو تموم می‌کردی بازی دوباره از مرحله اول شروع می‌شد، با این تفاوت که همه دشمن‌های بازی سخت تر می‌شدن. حتی اون لوزی‌های قهوه‌ای اخمو هم تبدیل به سوسک‌های سیاه و پوست کلفت می‌شدن. برای ما هم یه همچین اتفاقی افتاد. همه چیز از اول ولی با دردسرها و سختی‌های بیشتر. انقدر سنگ بزرگ برمی‌داریم تا یا زیر یکی از این سنگ‌ها له بشیم، یا بالاخره هرجوری شده اتفاقی که می‌خوایم بیافته.

دو ماهی می‌شه که معطلتون کردیم. می‌دونم، ببخشید! ولی بالاخره تموم شد. امیدوارم که بعد از دیدن نتیجه کارمون پیش خودتون بگین ارزش صبر کردن رو داشته.

برای شروع دوباره سعی کردیم اشتباهات قبلی‌مون رو تکرار نکنیم. در طی این مدت مشکلات و سختی‌های پیش‌بینی‌نشده زیادی هم برای ما و هم برای شماها بوجود آمده بود. ملحفه کدر و پر از خاک تجربیات قبلیمون رو حسابی تکوندیم و یادمون اومد که رنگش یه روزی سفید بوده! ترجیح می‌دم خیلی راجع به ویژگی‌های جای جدید براتون توضیح ندم و بذارم تجربه اولیه بهتری داشته باشین.

نه؟ حتما اطلاعات می‌خواین؟ باشه. تغیرات اصلی که خوبه بدونین ایناست. جای کافه همون نزدیکی‌هاست، فقط اومدیم بر مطهری که دیگه طرح نیست. البته خب اینجوری یکم جای پارک سخته ولی خب در مجموع بهتره. فضای کافه تقریبا دو برابر شده و به همین نسبت ظرفیت سرویس دهی‌مون هم بالا رفته. دکور کافه هم تقریبا زمین تا آسمون با جای قبلی تفاوت داره. با کلی محاسبه و فکر و برنامه ریزی، سعی کردیم یک سیستم منصفانه برای هزینه‌ بازی‌ها طراحی کنیم که مثل قبل ثابت نخواهد موند و یکم پویاست. منو کافه هم متنوع‌تر شده و در ادامه هم برنامه‌های بیشتری برای وسیع‌تر و متنوع‌تر کردنش داریم. فکر کنم دیگه بسه بقیه‌ش رو باید حضوری ببینین!

خلاصه اینکه بعد از این‌همه پر حرفی و معطلی، جمعه همین هفته یعنی ششم مرداد مراسم بازگشایی کافه بُرد رو داریم. ساعت ۵ شروع می‌شه و احتمالا تا طرفای ۱۰ ادامه داره. واقعا خوشحالمون می‌کنین اگه بیاین و با فضای جدید آشنا بشین و با یک پذیرایی مختصر در خدمتتون باشیم. آدرس جدید خیابون مطهری، نرسیده به سهروردی (جنب صرافی)، ساختمان ۱۲۰، طبقه منفی یک. پس منتظرتون هستیم.»

-امیر آئین

پنجم مرداد ماه ۱۳۹۶

نظرات

13 نظر برای ”کافه بُرد؛ تولد دوباره“

شست رو به بالا(فقط شکلک لبخند رو بلدم)
———————————————————————-
تلگرام رو باز کردم کردم چهارتا کانال پشت سر هم نوشته بود: مراسم بازگشایی کافه برد 🙂 (اینو گفتم) 🙁 😐

رضا ۵م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

قیمت هرساعت بازی چنده

محمدعلی رضایی پورماوردیانی ۵م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

قیمت ها رو لطفا مشخص کنید

علی ماوردیانی ۵م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

انشالا حضورا تشریف بیارین با سیستم کاریمون آشنا می‌شین.

امیر آئین ۶م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

برای دانجنها ،جایی خاص در کافه در نظر دارید یا اصلا به چنین حرفی تا بحال فکر نکردید

علی ماوردیانی ۵م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

منظورتون از دانجن‌ها رو متوجه نمی‌شم.

امیر آئین ۶م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

منظورتون از دانجن‌ها رو متوجه نمی‌شم

امیر آئین ۶م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

سلام…از کجا میتونم بازی های برد تهیه کنم؟یعنی چنتا مغازه که بتونم بخرم

آرمین ۵م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

متاسفانه مراکز فروش بردگیم تعدادشون کمه، پیشنهاد می‌کنم در اینترنت سرچ کنین. البته که در کافه برد هم بازی‌ای چند برای فروش پیدا می‌شه 🙂

امیر آئین ۶م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

حسابی خسته نباشید
ساعت باز شدن کافه مثل قبله؟و مثل قبل تا 11 شب؟
نمیشه بازم سیستم عضویت و راه بندازید؟ما اینجوری 2روزه باید بریم سر 4راه گدایی تا بتونیم بازم بیایم خب :دی

هادی ۷م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

من برای اولین بار اومدم کافه تون. حال داد. فقط آخرش که آدم یه حساب دو دو تا چهار تا میکنه میبینه که یه کم هزینه بازی زیاده.

محسن ۲۹م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

بازی های پاندمیک لگسی و مگ نایت رو برای فروش دارید؟ (اگه املای بازی ها اشتباه هستش به بزرگی خودتون ببخشید)

محسن ۲۹م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

باید از کافه بپرسید.

امیر آئین ۲۹م مرداد ماه ۱۳۹۶ پاسخ

نظر شما؟