بیش از 40 بازی در مسابقه طراحی بردگیم شرکت کردند

به همراه تغییر زمان اعلام برندگان نهایی

پس از گذشت یک ماه و نیم از فراخوان مسابقه طراحی بردگیم و به پایان رسیدن مهلت ارسال «سل شیت»، 41 بازی از 39 طراح در مسابقه شرکت کردند. از این تعداد، 8 بازی در بخش موضوعی «جاده ابریشم» و باقی در بخش آزاد شرکت داشتن. میانگین سنی شرکت کنندگان 27 سال بوده و این در حالی است که کوچکترین شرکت کننده تنها 12 سال داشته و بزرگترین شرکت کننده 42 سال سن دارد و از طرفی عمده شرکت کنندگان دانشجو هستند.

از بازی‌های ارسالی بیشترین تعداد در دسته بازی‌های «رقابتی» بودند (20 بازی) و  این در حالی است که در دسته بازی‌های «همکاری» یا کوآپ هیچ بازی شرکت نکرد. بیشترین مکانیسم مورد استفاده در بازی‌ها همانا «تاس ریختن» بود که در بیش از نیمی از اونا وجود داشت. و کمترین مکانیسم مورد استفاده Trick Taking بود.

از آمار و ارقام که بگذریم، مرحله‌ی در پیش روی مسابقه، ارسال کتابچه قواعد (Rulebook) بازی‌ها به پست الکترونیک roomizdesigncontest@gmail.com است که مهلتش حداکثر تا پایان روز جمعه مورخ 25 فروردین ماهه. راستی، اگه از شرکت کنندگان مسابقه هستید، حتماً پست الکترونیکی که باهاش ثبت نام کردین رو چک کنید که تاییدیه دریافت سل شیت توسط رومیز و شرایطی که کتابچه قواعد باید داشته باشه رو، براتون فرستادیم.

و در نهایت تغییر در زمان اعلام سه بازی برتره که از 8 اردیبهشت به جمعه 15 اردیبهشت منتقل شده. دلیلشم یکی اینه که تعداد بازی‌ها و بعضاً کیفیتشون، از اونی که پیش بینی می‌کردیم بیشتره و تصمیم بر این شد که داوران فرصت بیشتری برای بررسی دقیق‌تر بازی‌ها داشته باشن. در عین حال قرار بر این شد که در همون روز 15 اردیبهشت، از طراحان هر 10 بازی برتر دعوت کنیم تا در دورهمی شرکت کرده و همون جا 3 بازی برتر رو اعلام کنیم. جز این 15 اردیبهشت مصادف با جشن بهاربد یا همون جشن میانه بهار هم هست 😉

برای راحتی بیشتر شما، جدول زمان‌بندی مسابقه رو به صورت اینفوگرافی براتون درست کردیم که هر وقت لازم شد بهش یه نگاه بندازید:

نظرات

4 نظر برای ”بیش از 40 بازی در مسابقه طراحی بردگیم شرکت کردند“

با عرض سلام و خسته نباشید
من دو تا سل شیت از دو تا بازی متفاوت براتون فرستادم ولی یک ایمیل برام اومده میخواستم بپرسم که آیا این ایمیل برا تایید هر دو تاست یا فقط یکی از بازیها و اگر مال یکیه، مربوط به کدومشونه؟
ممنون

محمد مهدی ۱۹م فروردین ماه ۱۳۹۶ پاسخ

سلام
خیالتون راحت باشه. هر بازی که سل شیت مسابقه رو به درستی تکمیل کرده باشه به مرحله دوم صعود کرده.
اگر سل شیت ایرادی داشته در ایمیل به این مساله اشاره شده و خواسته شده اطلاعات تکمیل بشه.
پس اگر در ایمیل ارسالی اشاره ای به نقص سل شیت نشده هر دو بازی شما به مرحله بعد صعود کردن
منتظر رول بوک های هر دو بازی شما هستیم
موفق باشید 🙂

کامبیز سیروس بخت ۱۹م فروردین ماه ۱۳۹۶ پاسخ

متشکرم از توجه تون

محمد مهدی ۲۰م فروردین ماه ۱۳۹۶ پاسخ

نظر شما؟