در این ویدیو بازی رومیزی «تیکت تو راید ایران» را بررسی می‌کنیم که نسخه‌ی تبدیل‌شده‌ای از بازی Ticket to Ride است.


تیکت تو راید ایران یک نسخه‌ی ایرانی‌شده‌ی دیگر از بازی بسیار محبوب Ticket to Ride است که با تغییراتی در ظاهر و البته نقشه بازی، تولید شده است.

چندی پیش نسخه‌ی مشابه دیگری با عنوان «لوکوموتیو» را بررسی کردیم که غیر از چند مورد (مثلا دفترچه‌ی ناقص، طرح جلد ضعیف و غیره) مشکلی نداشت (که البته بعدا فهمیدیم که مسیرها بالانس نیست که واویلااااااااااااااا).

ویدیو را ببینید تا نظر ما را در مورد این نسخه بدانید. با ذکر این نکته که واقعا تبدیل یک بازی زیبا به یک محصول شایسته نباید کار سختی باشد، ولی ظاهرا دوستان «تبدیل‌کننده» راه سخت را انتخاب کرده‌اند و تمام همیت و تلاش خود برای نابودی خاطرات زیبای ما از این بازی‌ها را به کار بسته‌اند!!

تماشای ویدیو در آپارات

شما دوست دارید که بازی‌های گران خارجی را به این شکل و با قیمت ارزان‌تر تهیه کنید؟ تا چه حد؟

سی سال اول با افتخار به بازی گذشت. حالا یا بازی کردن پای کامپیوتر، یا پای پلی‌استیشن، یا تو گیم‌نت، یا پشت میز بازی. برنامه سی سال دوم اینه که کمی بیشتر تو این سرگرمی فرو برم. ولی این رو یادتون باشه، اگه من فرو برم، تنها نمی‌رم، همتون رو با خودم می‌برم. انقدر پر حرفی می‌کنم، انقدر در ویدئو‌ها دلقک بازی در میارم، انقدر پشت میکروفون‌ها سر و صدا راه می‌اندازم، تا بالاخره تسلیم بشین و مثل من و دوستام، بشینین پای میز بازی.