در این ویدیو بردگیم آزول را به بهانه عرضه‌ی نسخه‌ی فارسی آن، معرفی می‌کنیم و به این سوال مهم می‌پردازیم که چی شد که این بازی انقدر محبوب شد؟


آزول را دیگر همه می‌شناسند و در هر کوی و برزنی (البته بیشتر مقصود کافه بازی‌هاست) اسمش می‌آید و افراد به احترامش از روی صندلی بلند می‌شوند و جوان‌ها با تحسین نگاهش می‌کنند و خوره‌ها و گیک‌ها هم با اینکه شاید علاقه‌ای بهش نداشته باشند ولی با احترام با او رفتار می‌کنند.

تبدیل شدن به چنین سوپر استاری در دنیای بردگیم به این راحتی نیست! هر سال بازی‌هایی جوایز بازی سال را می‌گیرند و محبوب هم می‌شوند ولی کم پیش می آید که مانند آزول این چنین سونامی از شهرت برای خود رقم زده باشد. چرا بین این همه بازی خوب (و حتی خیلی بهتر) آزول بهترین بازی سال شد و بعد چرا انقدر معروف شد؟

در این ویدیو دلایلی که باعث می‌شود این ترکیب خوش‌خوراک و خوش‌ظاهر به دل همه بنشیند را بررسی می‌کنیم تا ببینیم که چطور آزول توانست از هر طعمی، مزه‌ای در خودش جای بدهد و هیچ‌کس را ناراضی از پای سفره خود بدرقه نکند. البته در پایان آن هم کیفیت نسخه‌ی فارسی را بررسی می‌کنیم. پس شما را دعوت می‌کنم تا این ویدیو را تماشا کنید.

تماشای ویدیو در آپارات | تماشای ویدیو در یوتیوب

نظر شما چیست؟ چرا آزول سوپر استار بردگیم شد؟ شما هم دوستش دارید؟

نویسنده و طراح بازی