بازی نامه‌ای به گیلاس کاری از استودیوی طرح و توسعه رومیز منتشر شد!


نامه‌ای به گيلاس یک بازی کارتی سريع و سرگرم‌کننده است كه در واقع برگردانی است از بازی بسیار موفق Love Letter!

این بازی جدید نیست!! در واقع ما این بازی را سه سال پیش آماده کردیم ولی چاپش نکردیم، و به جای تولید، آن را به عنوان عیدی دادیم به مخاطبین رومیز!

اما زمانیکه قرار شد فعالیتمان رو به عنوان استودیوی طرح و توسعه‌ی بازی گسترش بدهیم، اولین گزینه برایمان گیلاس بود. به چند دلیل:

یکی اینکه این بازی برایمان خیلی عزیز است و یادآور شروع فعالیت رومیز!

دوم هم اینکه خیلی از برگردان بازی راضی هستیم و دست‌پخت رش رنجبران به نظرمان خیلی به جان بازی نشسته و لذت انجام آن را چند برابر کرده.

سوم هم اینکه گیم‌پلی بازی را واقعا جذاب می‌دانیم. ترکیبی است از ذهن‌خوانی، رودست‌زنی، بازی‌خوانی، بلوف‌زنی و البته منطق و استنتاج که خمیرمایه‌ی اصلی بازی را تشکیل می‌دهد!

در حین برنامه‌ریزی برای تولید با طراح بازی هم مکاتبه کردیم و رضایت شفاهی برای استفاده از گیم‌پلی را از او گرفتیم ولی از آنجاییکه اجازه بازنشر بازی به یک کمپانی آمریکایی داده شده بعید است بتوانیم لایسنس رسمی دریافت کنیم. گرچه که بازی به لحاظ تم و محتوا بسیار تغییر کرده و تنها روش بازی حفظ شده!

خلاصه این اولین بازی رومیز است و بزودی (خیلی زود) بازی‌های بعدی هم می‌آید! عیب و ایرادات آن را به ما ببخشید و بگذارید به پای محصول اول بودن!

ما که از این بازی سیر نمی‌شویم و به عنوان یک فیلر سبک و سریع، به جزو لاینفک دورهمی‌هایمان بدل شده! امیدوارم شما هم از بازی لذت ببرید!

تماشای ویدیو در آپارات | تماشای ویدیو در یوتیوب

این بازی محصولی است از رومیز (به عنوان استودیوی طرح و توسعه) و نشر مُستفیل (به عنوان تولیدکننده).

جهت اطلاعات بیشتر به صفحه تولیدکننده در اینستاگرام سر بزنید: @MostafilGames

عاشق بردگیم هستم و اعتقاد دارم بازی برای همه است!

پس یک ماموریت دارم: گسترش علاقمندان بازی‌های رومیزی!