این ویدیو هم حسن ختامی است بر فعالیت گروه رومیز در سال ۹۷ و البته شروعی بر فعالیت‌های ما در سال ۹۸ که بخشی از آن جدای از تولید محتوا به تولید بازی هم مربوط است که خبرش را قبلا به اطلاعتان رساندیم و قرار است با تولید «نامه‌ای به گیلاس» سال را شروع کنیم و البته بازی‌های دیگر که در این ویدیو هم تصاویری از آنها را نشان می‌دهیم.

صمیمانه از شما که در سال گذشته همراه ما بودید تشکر می‌کنم، همراهی و پشتیبانی شما عزیزان راه را برای ما هموارتر می‌کند و دلمان را گرم به ادامه‌ی حرکت! در سال جدید هم با ما باشید که قصدمان افزایش تمرکز روی محتوای سایت است و به یاری و کمک شما نیاز داریم.

از تمام همکاران، نویسندگان و اعضای تحریریه هم تشکر می‌کنم و دستشان را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم در سال بعد تعدادمان باز هم بیشتر شود.

این را هم اضافه کنم که ما تا هفتم فروردین کرکره را پایین می‌کشیم و بعد با ویدیوی برترین‌ها و محتواهای دیگر بر می‌گردیم!

و در نهایت، آغاز سال ۹۸ را به شما عزیزان تبریک می‌گوییم و برایتان آرزو می‌کنیم که همیشه تاس خوب بیاورید، در مبارزه در دخمه‌های تاریک پیروز باشید، کارگرهایتان همیشه سیر و راضی باشند، اتاق‌های عمارت اهریمنی را به سلامت بیرون بیایید، در اسم فامیل کم نیاورید، راند اول توسط آدمکش به قتل نرسید و راهزن هم جیبتان را نزند!!

عیدتان مبارک و سال خوبی داشته باشید!

تماشای ویدیو در آپارات | تماشای ویدیو در یوتیوب

اگر نظری، پیشنهادی، مخالفتی، موافقتی، ایده‌ای، برنامه‌ای، سوالی، جوابی، کاری، باری چیزی دارید هم در کامنت‌ها بگویید و خوشحالمان کنید! 🙂

عاشق بردگیم هستم و اعتقاد دارم بازی برای همه است!

پس یک ماموریت دارم: گسترش علاقمندان بازی‌های رومیزی!