در اولین نیم‌نگاه مشترک با تیم خلاق زومجی، نشستیم پای بازی رفاقت خراب‌کن و حرص‌درآر کاستل! یک دست کامل بازی کردیم و خنده‌های عصبی تحویل همدیگر دادیم!


در راستای همکاری‌های مشترک بین رومیز و زومجی، این بار تصمیم گرفتیم تا یک نیم‌نگاه مشترک تهیه کنیم. نیم‌نگاه مجموعه‌ای از برنامه‌های زومجی است که در آن یک بازی نمایش داده می‌شود و کل بازی از اول تا آخر بازی می‌شود. این اولین نیم‌نگاه زومجی است که با محوریت یک بازی رومیزی برگزار می‌شود. برای این قسمت بازی کارتی کاستل را انتخاب کردیم که هم یادگیری آن ساده است و هم هیجان کافی برای نمایش را داراست. این بازی را در آخرین زوم‌کست مشترک با زومجی هم معرفی کردیم.

در طی این بازی اتفاقات جالب زیادی افتاد و حرص‌ها خورده شد و رگ‌های گردن بیرون زد! با اینکه تمام این اتفاقات به لطف وجود سرگرمی دوست‌داشتنی ما، یعنی بازی رومیزی، رخ داد ولی فراموش نکنیم که تمام این زیبایی و سرخوشی و تجربه‌ی بی‌نظیر، در واقع از دل جادوی انسان‌های دور میز و دوستی و لحظات مشترک بیرون می‌آید!

حالا با تشکر ویژه از اعضای دوست‌داشتنی زومجی، شما را به دیدن این نیم‌نگاه که به قول نادر امرائی عزیز «جذاب، پر از دوستی (!) و هیجان‌انگیز است» دعوت می‌کنم!

دانلود ویدیو از آپارات  | دانلود ویدیو از یوتیوب

احتمالا این سری فعالیت مشترک با تیم زومجی در راستای تولید نیم‌نگاه را همچنان ادامه دهیم. پس اگر پیشنهادی در مورد بازی‌های بعدی، یا نظراتی در مورد خود برنامه دارید با ما در میان بگذارید.

در ضمن می‌توانید ویدیوی معرفی این بازی را در زوم‌کست ویژه‌ی بازی‌های دونفره در لینک زیر ببینید، همچنین تماشای ویدیوی نقد و بررسی بازی را هم پیشنهاد می‌کنم که امیر آئین در آن به نکات خوبی در مورد ویژگی‌های بازی اشاره می‌کند.

زومیز : معرفی بردگیم‌هایی برای بازی دونفره

معرفی و بررسی بازی کارتی کاستل

شما چه بازی‌هایی را برای نیم‌نگاه‌های بعدی پیشنهاد می‌دهید؟

نویسنده و طراح بازی