نمایشگاه اشپیل ۲۰۱۸ از فردا (پنج‌شنبه ۳ آبان) رسما کار خود را به مدت ۴ روز آغاز خواهد کرد. در ادامه با گزارش زنده‌ی سایت BoardgameGeek از این رویداد همراه ما باشید.


نمایشگاه Spiel یا آنطور که به نام شهر محل برگزاری‌اش معروف شده، اِسن، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌های اختصاصی بردگیم و بازی‌های رومیزی است که هر ساله و از سال ۱۹۸۳ در شهر Essen آلمان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ناشرانی از سرتاسر دنیا شرکت می‌کنند و بازی‌های جدید خود را به نمایش می‌گذارند به گونه‌ای که بازی‌های بسیاری برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی و معرفی می‌شوند. در سال‌های اخیر، در هر دوره از این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ بازی جدید معرفی شده‌است که امسال این رقم به ۷۰۰ بازی جدید رسیده‌است.

در ادامه این مطلب کانال توییچ سایت بردگیم‌گیک را به همراه برنامه پخش آن آورده‌ایم. همچنین بازی‌هایی که برای خود ما هیجان انگیز بودند را نیز مشخص کرده‌ایم.

نکته: به دلیل زنده بودن پخش، ساعت‌ها خیلی دقیق نیست و امکان دارد حدود ۵-۱۰ دقیقه برنامه‌ها با تاخیر شروع شود.

Watch live video from BoardGameGeekTV on www.twitch.tv

 

برنامه پخش (ساعت‌ها به وقت ایران)

چهارشنبه / ۲۴ اکتبر

10:00 – Bezier GamesOne Week Ultimate Werewolf
10:10 – 2TomatoesNew Corp Order
10:20 – IrongamesPandoria
10:30 – TBD
10:40 – Underground GamesJagged Alliance: The Board Game
10:50 – ZochTrollfjord, Pechvogel, Vollpfosten
11:15 – LUDONOVACeylon, Cupcake Empire, Hollywood Golden Age
11:40 – R&D GamesKey Flow
11:50 – Catch-up time
12:00 – Aporta GamesRebel Nox, Santa Maria: American Kingdoms
12:20 – Horrible GamesAlone, Railroad Ink Blue & Red
12:40 – Act In GamesGlobe Twister
12:50 – EmperorS4 GamesRealm of Sand, Walking in Burano
13:10 – Fryx GamesTerraforming Mars: Prelude, Terraforming Mars: Colonies
13:25 – Octopus GamesGrimmoiR
13:35 – NSKN GamesTeotihuacan: City of Gods, Dice Settlers
13:50 – Catch-up time
14:00 – Czech Games EditionAdrenaline: Team Play DLC, Trapwords
14:20 – A-GamesPrehistory, Yukon
14:40 – Hobby WorldArchitectura, Bears&Bees
15:00 – Medusa GamesMagnificent Flying Machines
15:10 – SpielworxxCaptains of the Gulf
15:20 – Agie GamesZura, Hasp
15:35 – Cosmodrome GamesSmartphone Inc. , First Contact
15:50 – Catch-up time
16:00 – R&R GamesOutback, The Table is Lava, First & Roll
16:20 – Game BrewerGùgōng, Festo!
16:40 – Pat PiperCrossroads of Heroes
16:50 – Capital Gains StudioCryptocurrency, Debtzilla
17:00 – 2F-SpieleFortune, Fool, Fine Sand, Futuropia
17:30 – Stronghold GamesAuZtralia, CO₂: Second Chance, Kanban: Driver’s Edition
18:00 – Ediciones PrimigenioKingdom Defenders, Ramen
18:20 – Post ScriptumRadetzky: Milano 1848, Wendake: New Allies

 

پنج‌شنبه / ۲۵ اکتبر

10:00 – Backspindle GamesNinja Squad
10:10 – Board&DiceA4 Quest, Escape Tales: The Awakening
10:25 – BLAM ! Nemeton
10:35 – IELLO8Bit Box
10:45 – Board Game CircusRuchlos, To War
11:00 – Drawlab EntertainmentWitless Wizards, Fired Up
11:15 – Games FactorySolar City, Minerals
11:30 – LibelludDixit: 10th Anniversary
11:40 – Black Box AdventuresItchy Monkey + Expansion
11:50 – Catch-up time
12:00 – Days of WonderThe River
12:10 – RightgamesSupervillain: This Galaxy Is Mine!
12:20 – Portal GamesMonolith Arena, Imperial Settlers: Amazons
12:35 – InvedarsAmbar, Big Bang 13.7
12:50 – All Or None GamesDicetopia
13:00 – REDIMP GAMESATLANTIS: Island of Gods
13:10 – The Wood GamesA Pleasant Journey to Neko
13:20 – IGamesDetective Club
13:30 – PhalanxUBOOT
13:40 – Geek Attitude GamesDicium
13:50 – Catch-up time
14:00 – Baccum Inc. Athens
14:10 – Abba GamesOziland, Dojina
14:30 – RedboxTsukiji, Labyrinx
14:50 – Pegasus SpieleAdventure Island, Crown of Emara, Castle Rampage
15:15 – Sphinx SpieleverlagCarta Nostra, Mosquitozzz
15:30 – GRANNARoll & Wall
15:40 – Hompimpa GamesThe Art of Batik
15:50 – Catch-up time
16:00 – Artipia GamesA Thief’s Fortune, Kitchen Rush: Piece of Cake, Fields of Green: Grand Fair
16:15 – KOSMOSRoll For Adventure, Tribes, Imhotep Duel, Andor: verschollene Legenden
16:50 – Catch Up GamesFertility
17:00 – La Boite de JeuCerberus
17:10 – Ares GamesBattlestar Galactica: Starship Battles
17:20 – Manikmaya Games – TBD
17:30 – Super MeepleUS Telegraph, Cuzco
17:45 – RUNES EditionsLindisfarne, Tag City
18:00 – Z-Man GamesThe Great City of Rome, Pandemic: Fall of Rome
18:20 – Hans im GlückLift Off, Carcassonne: Safari

 

جمعه / ۲۶ اکتبر

10:00 – Cogitate GamesOperators, Grand Dog Park
10:15 – Blue Orange GamesPlanet, Once Upon a Castle
10:30 – Second Gate GamesMonster Lands
10:40 – Delicious GamesUnderwater Cities
10:50 – Grand Gamers GuildEndeavor: Age of Sail
11:00 – Red Genie GamesThe Brigade
11:15 – GDM GamesShikoku, Veracruz 1631
11:35 – Looping Games1906 San Francisco, Streaming
11:50 – Catch-up time
12:00 – Godot GamesHuman Punishment: Social deduction 2.0
12:20 – Sierra Madre GamesPax Emancipation
12:30 – Moving furniture around in the booth
13:00 – IGA award ceremony
13:30 – HurricanKERO, Mr Jack London Expansion
13:50 – Catch-up time
14:00 – Capstone GamesThe Estates
14:15 – Jordan Draper GamesTOKYO METRO
14:25 – Hutter Trade/ HUCH! Forum Trajanum, Outback
14:45 – Golden Egg GamesSteam Pirates
14:55 – TBD
15:05 – Quined GamesRaiatea, Counterfeiters, The Game Changers
15:25 – Physical GamingFour Elements Booster & Forces of Darkness
15:35 – Tasty Minstrel GamesGhosts of the Moor, Big Dig
15:50 – Catch-up time
16:00 – Repos ProductionJust One, Concept Kids, 7 Wonders: Armada
16:20 – Till EngelAdellos
16:30 – PD-VerlagConcordia Venus
16:40 – Mantic GamesThe Walking Dead: Here’s Negan
16:50 – Sorry We Are FrenchGanymede
17:00 – Sit Down! Bad Bones, Magic Maze: Hidden Roles
17:15 – Osprey GamesWildlands
17:30 – Pretzel Games/eggertspiele/Next Move GamesAzul: Stained Glass of Sintra, Camel Up, Great Western Trail: Rails to the North, Blackout: Hong Kong, Men At Work
18:00 – Moaideas Game DesignCity Explorer
18:10 – Distant NovaEast Indiaman, Dare to Love, Dungeon Duel

 

شنبه / ۲۷ اکتبر

10:00 – Hub GamesHolding On: The Troubled Life of Billy Kerr, Blankdemic
10:15 – Renegade Games StudioPassing Through Petra, Architects of the West Kingdom, Reykholt
10:40 – GigamicSquadro
10:50 – Ion Game DesignExpedition Zetta: Charting the Universe
11:00 – Keep Exploring GamesTour Operator
11:10 – Taiwan Boardgame DesignForgotten City, Mystical Seeds, Mini WWII, Majolica, Taiwan, Unnamed Farm Organisms
11:50 – Catch-up time
12:00 – Pearl GamesSolenia
12:10 – ChaosiumMiskatonic University: The Restricted Collection
12:20 – DjecoPolyssimo Challenge
12:30 – MEBO GamesArraial
12:40 – Monsoon PublishingWarriors of Jogu
12:50 – AEGScorpius Freighter
13:00 – AMIGOX-Code, Goetterdaemmerung, Lighthouse Run
13:25 – Mandoo GamesWangdo, Seals
13:40 – dlp gamesValparaíso, Altiplano: The Traveler
13:50 – Catch-up time
14:00 – Feuerland SpieleMagnastorm, Fuji
14:20 – La Mame GamesProfiteers
14:50 – Playford GamesAncient World Multi Game System
15:00 – Archona GamesGalactic Warlords
15:10 – Capsicum GamesGobi
15:30 – Lucky Duck GamesFruit Ninja
15:40 – Wolff DesignaWarpgate
15:50 – Catch-up time
16:00 – Corax GamesThe Red Claw, Half-Pint Heroes: Happy Hour
16:20 – MS EdizioniThe Faceless
16:30 – Stuff by BezMickell/Muckell, something new!
16:40 – MatagotTreasure Island, Sonar Family, Meeple Circus: The Wild Animal & Aerial Show, Room 25: VIP
17:00 – GalaktaThis War Of Mine: Tales from the Ruined City Expansion
17:10 – Korea BoardgamesSailblazer, Dig it Up! , Eco-Links
17:30 – Edition SpielwieseThe Boldest, Farben
17:50 – Final Frontier GamesRobin Hood and the Merry Men
18:00 – DevirSilk, Papua
18:15 – Gen X GamesMacbeth, Four Pints, Please

 

یکشنبه / ۲۸ اکتبر

12:45 – Schmidt SpieleBrikks, Bingolino, Knapp daneben!
13:05 – Mind Fitness GamesVerona Twist, Quinque
13:20 – HelvetiqStaka, Deal Maker
13:35 – Everything EpicMetal Dawn
13:45 – Giochi UnitiMonstrite, Gnomeland
14:05 – RebelBlossoms, K2:Lhotse
14:20 – Catch-up time
14:30 – Lautapelit.fiHokkaido, Astro Drive, Flamme Rouge: Meteo
14:50 – Jumping Turtle GamesThe Snitch
15:00 – Queen GamesSkylands, Bastille
15:30 – Giochix.itCO₂: Second Chance
15:40 – Calesthenics
16:10 – aleaCarpe Diem
16:20 – Catch-up time
16:30 – Japon Brand – Far too many games to mention here
17:30 – DMZ GamesHigh Score, Orbital
17:50 – Steffen SpieleRingo, Takla, Zwoggel
18:10 – Conclave EditoraGnomopolis
18:20 – HoupaaDej

اگر برنامه‌ای را از دست دادید یا خواستید دوباره ببینید، اینجا می‌توانید برنامه‌های روز قبل را پیدا کنید.

اخبار داغ دنیای بردگیم و بازی‌های فکری