در این ویدیو بازی «اسم فامیل بازی» را معرفی می‌کنیم که جدیدترین بازی نشر دورهمی است که از بازی قبلی آنها یعنی شب مافیا، بسیار لذت برده‌بودیم.

«اسم فامیل بازی» برداشت جدیدی است از بازی دورهمی قدیمی اسم فامیل که همیشه در حضور اقوام و خانواده روی کاغذ بازی می‌کردیم و در آن گزینه‌ی پیکان پلاستیکی، یکی از گزینه‌های محبوبِ اشیا با حرف پ بود!

اما «اسم فامیل بازی» با انواع کارت‌های جدید و روش‌های متنوع برای بازی، تلاش کرده تا یک پکیج ویژه (مانند شب مافیا) برای این سرگرمی کهن باشد.

آیا «اسم فامیل بازی» بازی موفقی است؟ آیا ما به اندازه‌ی شب مافیا از آن خوشمان آمد؟

برای اینکه نظر رومیز در مورد این بازی را بدانید ویدیوی  نقد و بررسی ما را ببینید:

دانلود ویدیو از آپارات  | دانلود ویدیو از یوتیوب

نظر شما در مورد «اسم فامیل بازی» چیست؟ به نظرتان تبدیل بازی‌های قدیمی به بردگیم‌های مدرن چقدر می‌تواند برای فرهنگ بازی‌های رومیزی ما مفید باشد؟

سی سال اول با افتخار به بازی گذشت. حالا یا بازی کردن پای کامپیوتر، یا پای پلی‌استیشن، یا تو گیم‌نت، یا پشت میز بازی. برنامه سی سال دوم اینه که کمی بیشتر تو این سرگرمی فرو برم. ولی این رو یادتون باشه، اگه من فرو برم، تنها نمی‌رم، همتون رو با خودم می‌برم. انقدر پر حرفی می‌کنم، انقدر در ویدئو‌ها دلقک بازی در میارم، انقدر پشت میکروفون‌ها سر و صدا راه می‌اندازم، تا بالاخره تسلیم بشین و مثل من و دوستام، بشینین پای میز بازی.