وبسایت بازیها

سایت بازیها قدیمی ترین و با سابقه ترین سایت فارسی در زمینه بازی های رومیزیه. پره از مطالب خوب و کاربردی. هم برای ماجراجویانی که تازه قدم به این دنیای شگفت انگیز گذاشتن و هم برای حرفه ای ترها و کاربلدترها. یکی از دلچسب ترین ویژگیهای سایت (به قلم مسعود عزیز و دوستان) ساده نویسیه که با وجود علم و اشراف زیادش به مباحث هیچ وقت مغلق و غیرقابل فهم نیست. سایت بازیها و کانال تلگرامش رو حتما در برنامه بازدیدتون قرار بدید.

 

وبلاگ بوردگیم پرشین

تاسیس شده به دست یکی از فعالترین و پرانرژی ترین عشاق بازیهای رومیزی. این وبلاگ به قلم مرتضی قبل از هرچیز یکی از بهترین مرجع های بازیهای هست که داخل ایران در دسترس اند. صبر و حوصله نویسنده برای ذکر تمام جزییات و انعکاس یه تصویر دقیق از بازی عالیه. در کنار این بررسی ها این وبلاگ مطالب خوندنی دیگه ای هم داره که لذت کشف و خوندنش دیگه با خودتون.

 

صفحه بورد و بازی در اینستاگرام

من حاضرم از تهران تا شیراز یک تونل حفر کنم (حتی با یه قاشق) تا بتونم به قفسه بازیهای علی موسس این صفحه دست پیدا کنم. فقط نیم نگاهی به این صفحه توی اینستا بندازین تا یکی از رشک انگیزترین کتابخونه های ایران رو به چشم ببینین. جدا از عکسهای بسیار زیبا (که عشق به بازیهای رومیزی رو میشه از تک تک پیکسل هاش فهمید) اطلاعات و نکات بسیار خوبی هم توسط نویسنده دوست داشتنی صفحه ارایه شده که خالی از لطف نیست.

 

علیرضا پوراسد

از اعضای گروه موسیقی 127 و نویسنده صفحات مربوط به بازی در مجله دانشمند و همچنین طراح بازیهای سری خندوانه و سلطان بلامنازع برگزار کردن گیم نایتهای جذاب و خاطره انگیز. ولی قبل از تمام اینها علیرضا یک دوست کامل و همراه سرزنده است، که همیشه آماده و حاضر برای دورهمی و با هم بازی کردنه. در کنار اینها یک طراح خلاق و خوش فکر هم هست که در هر شرایطی و با هر ابزاری میتونه بازی بسازه. به زودی خبرهای بیشتری ازش خواهیم داشت.